Украина
category

Выписка

Вопрос № 148
Выписка
2 консультации
Бесплатно

здравствуйте,подскажите в квартире у мамы прописана я и двое моих несовершеннолетних детей,может ли она выписать меня без моего ведома?

Консультации Советников

Згідно ст. 47 Конституції України ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.

Згідно ч. 1 ст. 109 Житлового кодексу виселення із займаного жилого приміщення допускається з підстав, установлених законом. Виселення проводиться добровільно або в судовому порядку. Допускається виселення в адміністративному порядку з санкції прокурора лише осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення або проживають у будинках, що загрожують обвалом.

Відповідно до ст. 157 Житлового кодексу, членів сім'ї власника жилого будинку (квартири) може бути виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 116 цього Кодексу. Виселення провадиться у судовому порядку без надання іншого жилого приміщення.

Тобто Ваша мати не може Вас виселити з житла без судового рішення (а це значить й без Вашого відома), більш того без передбачених на це підстав.

может в судебном порядке 

будут дополнительные вопросы или нужна помощь - звоните. пишите -

С уважением, Виктория Костромина , тел. 067 - 392 - 07 - 61; 050 - 208 - 41 - 00; 063 - 511 - 80 - 99, Email: kostromina.uryslygi@ukr.net; Skype: v17012007; Viber - +380673920761;

Сайт: http://advokat-citykiev.com.ua/

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ