Украина
category

Виплата орендної плати без оформлення спадщини

Вопрос № 1506
Виплата орендної плати без оформлення спадщини
1 Консультация
Бесплатно

Доброго вечора! Після смерті баби написав заяву на оформлення спадщини в держнотконтору в серпні 2014. З Агрофірмою, яка орендувала бабину землю (є Державний Акт на право власності на пай) заключив договір і отримував орендну плату до 2016р. В 2017р Фірма відмовилась платити по причині, що я не переоформив спадщину на себе і вони не можуть зі мною продовжити договір. Згідно довідки нотаріуса моя спадкова справа ...у стадії оформлення...Я проживаю за 700 км від тієї нотконтори де заведена спадкова справа і міцезнаходження Агрофірми і мені надто незручно цим займатись. Чи можу сподіватись на виплату орендної плати за 2017р без оформлення спадщини.?

Консультации Советников

Вітаю.

Якщо строк дії договору оренди земельної ділянки закінчився у день або після смерті орендодавця, але до державної реєстрації права власності на земельну ділянку за новим власником (спадкоємцем), такий договір вважається продовженим (поновленим) до моменту державної реєстрації права власності спадкоємця або територіальної громади на таку земельну ділянку.

На сьогодні Ви є спадкоємцем, але не власником. Після оформлення права власності на дану ділянку Вам мають сплатити орендну плату за період який не був сплачений агрофірмою. Раджу офіційно направити листа до агрофірми з повідомлення про те, що власник помер, що ви є спадкоємцем і що після оформлення права власності Вони зобов'язані сплатити орендну плату. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ