Украина
category

Могу ли я не являться в военкомат?

Вопрос № 1515
Могу ли я не являться в военкомат?
2 консультации
Бесплатно

Мне пришла повестка на медкомиссию,могу ли я не являться в военкомат?

Консультации Советников

Добрый день, Валентин!

Если Вы получили повестку, Вам необходимо явиться в военкомат, иначе Вас могут привлечь к уголовной ответственности за уклонение от призыва на срочную военную службу. Данное преступление предусмотрено ст. 335 Уголовного кодекса Украины. 

С Уважением, Ирина! 

Добрий вечір!

Якщо Ви отримали повістку Ви повинні з`явитися до військомату, інакше Вас можуть притягнути до адмін. відповідальності з накладенням штрафу, 2 неявки уже підстава для відкриття кримінальної справи за ст. 335 Кримінального кодексу України. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг! 

Реклама
Мой ответ