Украина
category

Заява про видачу судового наказу про стягнення аліментів у твердій грошовій суммі

Вопрос № 1545
Заява про видачу судового наказу про стягнення аліментів у твердій грошовій суммі
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня.

Батько дитини (боржник) є ФОПом з 2000року. Він є платником єдиного податку (20%, гр.2). Питання:

1. чи можу я подати Заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів у твердій грошовій суммі?

2. яким документом я можу підтвердити дохід боржника і чи може суд сам з"ясувати цей дохід?

3. чи можу я у прохальній частині Заяви просити суд витребувати у ДФС декларацію про доходи боржника, як доказ прибутковості його діяльності у статусі ФОП?

4. з урахуванням усьго вищеперерахованого, чи є в мене законні підстави отримати від боржника суму аліментів більшу за 50% від прожиткового мінімуму на дитину?

На аліменти подаю вперше, дитині 9 років. Заздалегіть дякую за відповідь.

Консультации Советников

Доброго дня, Марино!

1. чи можу я подати Заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів у твердій грошовій суммі?можете.

2. яким документом я можу підтвердити дохід боржника і чи може суд сам з"ясувати цей дохід?Ви можете просити суд зробити запит на отримання такої інформації, так як ніяким іншим способом офіційно Ви її не отримаєте. На адвокатський запит таку інформацію не наддадуть, особисто Вам теж.

3. чи можу я у прохальній частині Заяви просити суд витребувати у ДФС декларацію про доходи боржника, як доказ прибутковості його діяльності у статусі ФОП?так, можете. Тільки суд і може отримати таку інформацію.

4. з урахуванням усьго вищеперерахованого, чи є в мене законні підстави отримати від боржника суму аліментів більшу за 50% від прожиткового мінімуму на дитину?Звісно, так. Але, якщо колишній чоловік ФОП, а його дохід набагато більший, ніж прожитковий мінімум на дитину певного віку, Ви маєте право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті заробітку, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

На аліменти подаю вперше, дитині 9 років. Заздалегіть дякую за відповідь. – Я раджу спочатку подати позов про призначення аліментів, в якому буде вказана певна сума, яку Ви аргументуєте. Сума буде більшою, ніж прожитковий мінімум. Ви можете писати, що приблизний дохід чоловіка на місяць такий-то, та Ви просите стільки та стільки.

Можу допомогти скласти позов за певну суму.

З Повагою, Ірина!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ