Украина
category

Чи має людина право на землю?

Вопрос № 1546
Чи має людина право на землю?
2 консультации
Бесплатно

Якщо в людини на руках є сертифікат на земельну частку пай, а у книзі реєстрації видачі сертифікатів даної особи немає, чи має вона право на землю.

Консультации Советников

Доброго дня.

У відповідності з частиною першою статті 2 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних ділянок (паїв)» основним документом, що посвідчує право на земельну частку (пай), є сертифікат на право на земельну частку (пай), виданий районною (міською) державною адміністрацією. Враховуючи цю норму, в описаному Вами випадку, особа має право на земельну частку (пай) і, відповідно, може цим правом користуватись. В разі виникнення складнощів з реалізацією такого права, це питання може бути вирішене в судовому порядку.   Рішення суду про визнання права на земельну частку (пай) також є документом, що посвідчує право на земельну частку (пай).

А как так получилось, что у Вас есть сертификат, но не на Вас? Вступили в наследство, тогда должно быть свидетельство о наследстве.Поспешите разобраться с этим вопросом, так как с 01.01.2025 будет считаться, что вы отказались от своего права на пай, если не оформите землю.

Реклама
Мой ответ