Украина
category

Сусіди

Вопрос № 157
Сусіди
3 консультации
Бесплатно

вчора коли дома всі були відсутні, в ванній кімнаті прорвало сушку для рушників. І ми затопили 4 поверха. Але нещодавно у нас не було гарячої води, і в зв'язку з холодом в нашому домі дали дуже сильний тиск гарячої води, и труба в нас не витримала . Скажіть будь ласка , сусіди можуть подати на нас в суд ? Якщо так, яку суму вони можуть запросить?

Консультации Советников

звісно, що можуть подати до суду, якщо Ви не дійдете з ними консенсусу щодо суми компенсації завданих Вами збитків. Якщо вже ж спір виникне, тоді намагайтеся максимально правильно побудувати свій захист аби менше понести затрат на відшкодування\покриття завданої шкоди.

Вітаю! Факт пориву / пошкодження мереж водопостачання чи теплопостачання або їх наслідки, необхідно фіксувати в присутності представників відповідної комунальної служби. З даних питань є судова практика. Можливо зможу частково допомогти з Вашою проблемою.

Доброго дня! Насправді з вас можуть стягнути збитки тільки через суд і суму, скоріше всього не більшу чим буде встановлено товарознавчою експертизою.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ