Украина
category

Вклеить фото в паспорт не по месту прописки

Вопрос № 1580
Вклеить фото в паспорт не по месту прописки
1 Консультация
Бесплатно

Добрый день,я могу вклеить фото в паспорт не по месту прописки? Прописка в одном городе,проживаю в Киеве без регистрации.

Консультации Советников

Доброго вечора!

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ № 320 від 13 квітня 2012 року «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України» для вклеювання фотокартки при досягненні громадянином відповідного віку особа протягом місяця подає працівнику територіального підрозділу за місцем проживання паспорт і дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку. Якщо фотокартка вклеюється в територіальному підрозділі, який видав особі паспорт, уклеювання здійснюється одночасно і в паспорт, і в заяву. Якщо паспорт видавався іншим територіальним підрозділом, інформація про це записується до Журналу обліку вклеювання фотокарток у паспорт громадянина України у зв'язку з досягненням особою 25 або 45 років, а до територіального підрозділу за місцем видачі паспорта направляється відповідне повідомлення про вклеювання фотокартки з долученням до нього другої фотокартки, на зворотному боці якої зазначаються прізвище та ініціали особи. Вам необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС (державна міграційна служба), або до центру надання адміністративних послуг за Вашим фактичним місцем проживанням на даний момент в м.Київ.

Більш детальну інформацію ви можете знайти за вказаними посиланнями http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1089-12, http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/AdminServices/Details/8215767c-0eaa-499b-b9d4-ba5f9c85eb85?categoryId=0f2825dc-5b72-4565-8070-34eb69eb70cb, https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/vkleyuvannya-fotografij-do-pasporta-gromadyanina-ukrajni-pri-dosyagnenni-25-ta-45-richnogo-viku.html

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ