Украина
category

Отримання паю за свідоцтвом

Вопрос № 1590
Отримання паю за свідоцтвом
2 консультации
Бесплатно

На даний час можна отримати пай, якщо дід і батько померли але є Свідоцтво про право на спадщину на земельну частку (пай).

Консультации Советников

Добрий вечір!

Необхідно зрозуміти на кого виписаний пай, і чи він прийнятий у спадщину.

Якщо Ваш батько його прийняв, тоді Вам необхідно протягом 6 місяців звернутися до нотаріуса, про прийняття спадщини і зазначенням даного паю. Після 6 місяцв нотаріус Вам видасть відповідний документ, якщо строк пропущено, тоді лише через суд.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Доброго дня, Анатолій!

Для того, щоб дати Вам повноцінну відповідь, треба розуміти, скільки часу пройшло зі смерті Ваших родичів.

Якщо не був складений заповіт на Ваше ім’я, строк для прийняття спадщини за законом складає 6 місяців.

Якщо цей строк був пропущений, тоді треба звертатись до суду з позовом про поневолення строку для прийняття спадщини, але причини пропуску мають бути поважними. Наприклад, Ви мали хворобу, були десь за кордоном, не знали, що є таке майно. Обґрунтувати позов можна, та я можу в цьому допомогти.

Вам треба звернутись до нотаріусу (раджу державного) та з’ясувати, чи була прийнята спадщина. Якщо ні, та строки для її прийняття були пропущені, то треба звертитись до суду.

Але, звісно, якщо у Вас є Свідоцтво про право на спадщину, то Ви можете її прийняти.

На кого оформлено свідоцтво?

Якщо Вам буде потрібна допомога, наприклад, написати заяви до сільської ради, скласти позови, або додаткові юридичні консультації, можете звертатись до мене. Додаткові послуги платні, а мої контактні данні є в профілі.

З Повагою, Ірина!

Реклама
Мой ответ