Украина
category

Яким способом бабуся може передати пай?

Вопрос № 1595
Яким способом бабуся може передати пай?
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня! Яким способом моя бабуся може передати свій пай мені, щоб після її смерті ніхто не мав право на нього окрім мене ?

Консультации Советников

Добрий вечір!

Способів багато, наприклад договір дарування.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Доброго дня, Валентино!

Пай подарувати не можна, так як в Україні продовжений мораторій на відчуження земельних ділянок (паїв) будь-яким способом, в тому числі і за договором дарування.

Я Вам раджу використати дуже просту схему. Так як пай можна ТІЛЬКИ залишати у спадщину, або здавати в оренду, я раджу Вам укласти з бабусею договір оренди за символічну плату. В договорі буде вказана ціна, але платити, звісно, її зовсім не обов’язково. Укладаєте договір оренди, наприклад, на 49 років (або скільки Ви сподіваєтесь, що бабуся ще проживе?). На скільки років – це не саме важливе. Саме головне – це написати заповіт на Вас (обов’язково у нотаріуса).

В такому разі, Ви вже зараз зможете користуватись паєм (договір оренди), а потім він 100% буде Ваш, так як буде написаний заповіт.

Також раджу договір оренди укласти з правом суборенди, щоб Ви могли цей пай здавати в оренду та отримувати гроші.

Якщо виникнуть додаткові запитання, або треба допомогти скласти Договори, звертайтесь. Мої контактні данні є в профілі. Додаткові послуги платні.

Сподіваюсь, що допомогла в вирішені Вашого питання!

З Повагою, Ірина!

Реклама
Мой ответ