Украина
category

Субсидія за новою адресою

Вопрос № 1609
Субсидія за новою адресою
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! Цього року ми подали документи на оформлення житлової субсидії, але обставини змінилися і ми плануємо переоформляти будинок на іншу особу та переїзджати, що потрібно робити з уже оформленою субсидією? І чи зможемо ми подати заяву на субсидію за новою адресою?

Консультации Советников

Доброго дня, Олено!

Вам треба звернутись у відділ, де Ви оформляли субсидії та написати заяву, що Ви будете жити за новою адресою та бажаєте зняти субсидію за цією адресою, де вона зараз нараховується.

Коли Ви переїдете на нове місце проживання, Вам треба звернутись у відділ субсидій того району, де Ви будете жити та написати заяву про призначення субсидії за новим місцем проживання. При цьому повідомити, що раніше отримували субсидію за іншою адресою, однак писали заяву про її зняття.

Раджу Вам цю заяву (про зняття субсидії) подати у двох примірниках. Один до відділу субсидії, а на іншому треба, щоб Вам поставили відмітку про прийняття та другу заяву залишаєте у себе. Коли будете подавати на субсидії за новою адресу, цей екземпляр заяви як раз знадобиться.

З Повагою, Ірина!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ