Украина
category

Банки і кредити

Вопрос № 161
Банки і кредити
3 консультации
Бесплатно

льга Байдацька

Доброго дня!!! Скажіть, будь-ласка, можливо Ви мені підкажите що можна зробити. Десь около двох з половиною років назад я працювала бухгалтером на фірмі ВПК - Україна. Тоді комірник дав мій номер телефона, як бухгалтера коли брав кредит. Я підписів ніде не ставила, навіть не памьятаю чи мені хтось дзвонив для уточнення. А тепер увесь цей час мені дзвонять, пишуть СМС і вимагають погасити борг. Було навіть таке що дзвонили кожну годину. Сьогодні дізналась що він в 3 банках взяв кредит. Я вже багато раз пояснювала що з ним не спілкуюся, там вже багато часу не працюю, від мене він дзвінки не приймає. Дуже не хочу міняти номер телефона, але розумію що напевно по іншому нічого не зможу зробити. Можливо Ви щось порадите. Я живу в Хмельницькому, а дзвонять, то з Києва, а сьогодні зі Львова дзвонили

Консультации Советников

Згідно з законодавством про захист персональних даних вимагайте знищення /знеособлення/ своїх персональних даних.

09.01.17 23:46
Ольга

А я по телефоні вимагала, а мені кажуть, що не можуть мій номер телефона видалити. 

10.01.17 09:30

Ввимагайте у письмовій формі.

09.01.17 23:46
Ольга

А я по телефоні вимагала, а мені кажуть, що не можуть мій номер телефона видалити. 

а з яких підстав вони Вам телефонують? Ви, можливо, поручитель по кредитам?

09.01.17 23:43
Ольга

Ні, я не поручитель. Мій номер телефона подавався, як бухгалтера фірми.

09.01.17 23:52
Ольга

Я навіть не памьятаю чи мені хтось дзвонив для уточненя коли він брав кредит. Я вже навіть говорила що це шантаж якийсь, мені шлють смс з вимаганням сплатити суму боргу, при тому що знають що сума то не моя, я по телефону неодноразово говорила.

Вітаю! Раджу Вам звернутися до головного офісу банківської установи з письмовою вимогою, яку необхідно направити на поштову адресу банку цінним листом з описом вкладень, а чек про сплату поштового відправлення і примірник опису зберегти разом з другим примірником вимоги.

Докладніше з цього питання можете звернутися до мене через електронну поштову скриньку.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ