Украина
category

Дикрет

Вопрос № 162
Дикрет
1 Консультация
Бесплатно

помогите с подсчетать дикретные...Если доход с 9.2016 по 12.2016 =6003.98грн а дикрет с 17.01.2017 сколько я должна получить?

Консультации Советников

Доброго дня! Питання соціального забезпечення при вагітності і пологах регулюється Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми». У відповідності з цим Законом, допомога  при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень.  Виплата  допомоги  здійснюється  одноразово у сумі 10320 гривень,  решта  суми  допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців,  рівними  частинами (по 860 гривень).

Законом також передбачена допомога у зв'язку  з  вагітністю  та  пологами, яка надається  у розмірі   100   відсотків   середньомісячного  доходу (стипендії, грошового забезпечення, допомоги по безробіттю тощо) жінки, але не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи із розрахунку на місяць. Допомога у зв'язку з вагітністю  та  пологами  призначається, якщо  звернення  за  нею  надійшло  не пізніше шести місяців з дня закінчення  відпустки  у  зв'язку  з  вагітністю  та  пологами,  і виплачується  жінкам  за  весь  період відпустки,  тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей - 70) календарних днів після пологів. 

Якщо виникнуть додаткові запитання - пишіть на електронну скриньку: alekseyurist@mail.ru буду радий допомогти.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ