Украина
category

Хочу сменить паспорт на биометрический

Вопрос № 1633
Хочу сменить паспорт на биометрический
1 Консультация
Бесплатно

Добрый день. Мне в этом году исполнилось 25,и я хочу сменить паспорт на биометрический. Скажите пожалуйста какие для этого необходимо собрать документы?

Консультации Советников

Вітаю.

https://igov.org.ua/subcategory/1/1/situation/11#anchor8 

Отримання ID-картки замість вклеювання фотокарток при досягненні особою віку 25 або 45 років:

Подати заявку на отримання паспорта вклеювання фотокарток при досягненні особою віку 25 або 45 роківможна на порталі iGov.org.ua: заповнити коротку форму, обрати зручний час відвідання органу ДМС та у назначений час прийти на зустріч зі всіма необхідними документами. Перелік буде надісланий у листі електронною поштою.

Документи для отримання ID-картки:

  • довідка про реєстрацію місця проживання з органу реєстрації; якщо її у Вас немає, Ви можете оформити цю довідку через iGov (працює не для всіх регіонів)
  • оригінал та копію ІПН;
  • квитанцію про сплату з мокрою печаткою банку, де Ви зазначені, як платник;
  • якщо Ви отримуєте ІD-картку не у тому підрозділі ДМС, в якому оформлювали попередній паспорт, та пошкоджена сторінка з фотокарткою, то Вам потрібно додатково принести фотокартку розміром 3,5 х 4,5 см (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах)
  • якщо Ви перебуваєте або перебували у шлюбі, то Вам потрібно додатково принести оригінал та копію документів про шлюб або розірвання шлюбу;
  • якщо Ви маєте дітей та бажаєте, щоб інформація про них була внесена до чіпу, то Вам потрібно додатково принести оригінал та копію документів про народження дітей;
  • якщо Ви змінювали прізвище, ім'я або по батькові, то Вам потрібно додатково принести оригінал та копію документів про зміну прізвища, ім'я або по батькові;
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);

Зверніть увагу! Отримання ID-картки замість вклеювання фотокарток не є обов'язковим. Якщо Ви бажаєте, то можете просто принести дві фотокартки розміром 3,5 x 4,5 см для вклеювання, та далі користуватись паспортом у формі книжечки.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ