Украина
category

Колишня дружина подала заяву про збільшення аліментів

Вопрос № 1653
Колишня дружина подала заяву про збільшення аліментів
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня, допоможіть будь ласка! Мій чоловік виплачує аліменти на двох дітей від попереднього шлюбу, а колишня дружина подала заяву до суду про збільшення аліментів з 30% на 50% від прожиткового мінімуму. Я знаходжусь у дикреті нашій дитині 8 місяців у чоловіка мінімальна зарплата, чи може це вплинути на рішення суду і чи повинен чоловік сплачувати судовий збір? Дякую.

Консультации Советников

Вітаю.

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і ніякі фактори не можуть вплинути на зменшення цього розміру. Вашому чоловіку доведеться компенсувати судовий збір за розгляд заяви про збільшення аліментів.

   

Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід кожного з них і забезпечує повністю її потреби.

      

Той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо).

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ