Украина
category

Я склав позовну зяву на розірвання шлюбу і хотів би оцінки юриста. До кого можно звернутися?

Вопрос № 167
Я склав позовну зяву на розірвання шлюбу і хотів би оцінки юриста. До кого можно звернутися?
2 консультации
Бесплатно

Позовна заява

про розірвання шлюбу

15 жовтня 2010 року у Ягільницькій сільській раді Чортківського району Тернопільської області я зареєстрував шлюб з Миронюк Іриною Романівною, актовий запис №06. Від шлюбу маємо дочку Тіпухову Ольгу Олександрівну, 11 липня 2012 року народження.

На протязі останніх 3 років сімейне життя між нами поступово погіршувалося, що в кінцевому результаті призвело до фактичного припинення між нами шлюбних відносин. Кожен з нас має діаметрально протилежні погляди на шлюб, сім’ю.

З моменту одруження та до липня місяця 2015 року ми проживали в селі Ягільниця Чортківського району Тернопільської області. В зв’язку з скрутним матеріальним становищем та відсутністю місця працевлаштування для дружини, зібравши все майно набуте за час подружнього життя, в липні місяці 2015 року ми переїхали в село Нижня Сироватка Сумської області Сумського району. Після чого я повернувся в с. Ягільниця на два тижні для врегулювання кадрових питань щодо мого переводу з ВП “Локомотивне депо Тернопіль” м. Тернопіль до ВП “Вагонне депо Основа” м. Харків. За декілька днів до мого звільнення з ВП “Локомотивне депо Тернопіль” моя дружина повідомила мене що прийняла рішення про своє повернення з донькою та майном в с. Ягільниця, де і проживають до теперішнього часу. Це послугувало першим кроком до погіршення наших відносин.

Після чого в липні місяці 2015 року я остаточно переїхав в с. Нижня Сироватка де і проживаю до теперішнього часу.

Я та відповідач не одноразово протягом того часу що ми проживаємо окремо намагалися говорити один з одним про наші особисті сімейні проблеми, спокійно їх вирішувати, та ніяких результатів це не дало.

В сімейних стосунках нічого не змінювалося за останній час, а наші відносини переросли в ще більш ворожі.

В результаті наших розмов я прийшов до висновку, що розлучення це єдиний вихід для нас побудувати нове щасливе життя.

На даний час я щомісяця сплачую аліменти на користь Тіпухової І.Р. в розмірі 25% від своєї заробітної плати.

З підстав наведених вище, збереження нашої сім’ї і подальше спільне проживання з відповідачем є неможливим.

Тому, у відповідності до ч.3 ст.105 Сімейного Кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Крім того, ч.1 ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя. Оскільки укладання шлюбу здійснюється на засадах взаємної любові та поваги, то збереження подружніх відносин неможливе, якщо втрачена їх основа. Тому вказана вище норма закону надає мені право звернутись до суду з відповідним позовом, в якому вимагати розірвання шлюбу.

Підстави, які б перешкоджали звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу, передбачених ст. 110 СК України зокрема таких як вагітність відповідача або ж недосягнення нашою спільною дитиною одного року – відсутні.

Тому вважаю за необхідне, на підставі ст. 112 СК України, просити суд постановити рішення про розірвання шлюбу, оскільки наше подальше спільне життя як подружжя є неможливим.

При таких обставинах на підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 3,4,38,57,58,59,109,118,119,120 Цивільного Процесуального Кодексу України, ст.ст. 105,110,112 Сімейного Кодексу України,

Прошу шановний суд:

1.Шлюб між мною, Тіпухов Олександр Віталійович та відповідачем, Тіпухова Ірина Романівна, зареєстрований 15 жовтня 2010 р. у Ягільницькій сільській раді Чортківського району Тернопільської області, актовий запис №6 – розірвати.

2.В порядку досудової підготовки прошу витребувати з відповідача:

1)Оригінал свідоцтва про укладення шлюбу між позивачем та відповідачем.

2)Копія паспорту громадянки України, Тіпухова Ірина Романівна – 2 примір.

3)Копія витягу з будинкової книги про реєстрацію Тіпухова Ольга Олександрівна – 2 примір.

ДОДАТКИ:

1. Копія позовної заяви про розірвання шлюбу та стягнення аліментів – 1 примір.

2. Копія свідоцтва про народження дитини, Тіпухова Ольга Олександрівна – 2 примір.

3. Копія Довідки про доходи – 2 примір.

4. Копія паспорту громадянина України, Тіпухов Олександр Віталійович – 2 примір.

5. Квитанція про сплату судового збору за подання позовної заяви до суду.

12 січня 2017 року О.В. Тіпухов

Консультации Советников

Доброго дня, Ви добре склали Ваш позов, проте, Ваш позов про розірвання шлюбу, питання аліментів Ви не підіймаєте (виправте додаток), також підготуйте документи, що ствержують сплату Вами аліментів дитині та надайте судові, щоб судом був встановлений факт наявності домовленостей, щодо аліментного утримання дитини. 

А так все добре. 

На 5-ку!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ