Украина
category

Судовий збір 2018 за подання Відповідачем Апеляції по аліментам

Вопрос № 1674
Судовий збір 2018 за подання Відповідачем Апеляції по аліментам
1 Консультация
Бесплатно

Доброго всім дня, добродії! Ситуація така: Відповідач в суді першої інстанції програв Позивачці по цивільній справі "Про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання". Відповідач хоче подавати апеляцію, але оскільки Позивачка була звільнена від сплати судового збору, то Відповідач не знає чи повинен він сплачувати судовий збір та скільки сплачувати за подання апеляційної скарги, якщо Позивачка такий збір не сплачувала.

Відповідачу присудили аліменти в розмірі 1/6 частини його доходів на користь колишньої дружини (Позивачки), починаючи з 07.11.2017 року по 30.06.2020 року, включно.

Чи сплачується судовий збір за подання Касаційної скарги, якщо Позивачка не сплачувала судовий збір за подання свого позову в суд першої інстанції?

Консультации Советников

Вітаю.

Відповідач сплачує судовий збір за подання апеляційної скарги , оскільки в таких справах звільнені лише позивачі від сплати.

Конкретна сума залежить від того коли було подано позов, якщо в 2018 р.то за подання апеляційної скарги має бути сплачено 1057,20 грн. 

Якщо не впевнені скільки потрібно сплатити подавайте скаргу без сплати судового збору, а там суд залишить апеляційну скаргу без руху напише скільки потрібно сплатити і надасть на це термін для усунення таких недоліків.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ