Украина
category

Чи треба дитині закордоний паспорт, якщо дитина вписана в мамин закордоний паспорт?

Вопрос № 1689
Чи треба дитині закордоний паспорт, якщо дитина вписана в мамин закордоний паспорт?
2 консультации
Бесплатно

Дитині 5 років, вписана в паспорт мами, чи треба на сьогодні окремий паспорт, чи можливий виїзд дитини з 2-ма батьками по паспорту мами?

якщо можна, то треба 2 візи і для мами і для дитини в один паспорт?

Консультации Советников

Через те, що дитина не має повної цивільної дієздатності, то паспорт громадянина України для виїзду за кордон їй не мають права видавати. Дитину можуть випустити за межі території України на підставі Вашого "закордонного" паспорту.

Стосовно віз, то це питання регулюється законодаввством тієї країни, в яку Ви збираєтесь поїхати. Відповідь на це питання Вам зможе надати консул держави, в яку Ви збираєтесь поїхати.

Вітаю.

Не погоджусь з колегою. Особисто я тримала у руках закордонний паспорт дитини, якій на момент отримання закордонного паспорта було меньше року. 

Щодо можливості проїзду за межі України на підставі вашого паспорта, оскільки дитина вписана у ваш паспорт точно сказати не можу, але вважаю, що потрібно проконсультуватись по гарячій лінії прикордонників. З законів що регулюють питання перетину корду не має згадок про перетин кордону дитиною на підставі вашого паспорта.

Документи для оформлення закордонного паспорта дитині

Щоб заздалегідь замовити візит до ДМС з вибором дати та часу скористайтесь посиланням на порталі iGov. У повідомлені на електронну пошту ви отримаєте реквізити для сплати адміністративної послуги та перелік необхідних документів. Ви повинні надати такі документи:

  • оригінал та копію свідоцтва про народження або паспорт громадянина України (для громадян, які досягли 14-річного віку)
  • якщо батьки або один із батьків дитини на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення вперше паспорта для виїзду за кордон із застосуванням засобів Реєстру);
  • квитанцію про сплату з мокрою печаткою банку, яка оформлена на одного з батьків з ким дитина зареєстрована (у призначенні платежу слід вказати ПІБ дитини, для якої буде оформлюватись закордонний паспорт);
  • якщо на момент подання документів дитині виповнилось 12 років присутність дитини є обов'язковою! (якщо дитині не виповнилось 12 років потрібно надати одну фотокартку розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування (обов'язково матове фото виконане на білому фоні, обличчя дитини займає не менше 80% фотографії), присутність дитини не обов'язкова)

https://igov.org.ua/subcategory/1/1/situation/12#a...

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ