Украина
category

Стягнення аліментів з далекобійника працюючого в Польщі

Вопрос № 1690
Стягнення аліментів з далекобійника працюючого в Польщі
10 консультаций
120 грн.

Доброго дня. 

Ситуація наступна: чоловік працює в Польщі далекобійником, отримує офіційно

2000 злотих, а не офіційно 50 євро в день (оформляються як відрядні) + різні преміальні за економію палива і за кілометраж. В нас одна спільна дитина. Скажіть, чи можливо взагалі стягнути алімети у розмірі 25% з тих відрядних і преміальних і що для цього потрібно.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 120 грн.

Добрый день.

Алименты могут исчисляться как процент от дохода, либо же как фиксированная сумма. В вашем же случае, в связи с тем, что отец за рубежом целесообразнее будет установить именно фиксированную сумму. Более того, в  вашем случае, вы так же имеете право на получение сразу, так называемой авансовой суммы. В связи с тем, что последующая оплата алиментов и исполнение решения суда ставится под сомнение 

Вітаю.

При визначенні розміру аліментів рахуються всі доходи, але офіційні.

Також при визначенні розміру аліментів має значення наявність майна. 

 У буль-якому випадку розмір аліментів визначає суд. Вам необхідно зібрати докази його заробітку і подати до суду позов про стягнення аліментів.

вам нужно доказать наличие премиальных и командировочных 

или 1\4 с его официальной зарплаты 

будет нужна помощь в составлении иска - звоните

С уважением, Виктория Костромина , тел. 067 - 392 - 07 - 61; 050 - 208 - 41 - 00; 063 - 511 - 80 - 99, Email: kostromina.uryslygi@ukr.net; Skype: v17012007; Viber - +380673920761;

Сайт: http://advokat-citykiev.com.ua/

Что касается ваших последующих действий, то необходимо обращаться в суд.

Могу вам помочь в этом.

+380956138235

Доброго дня! 

Рішення про сплату аліментів приймає лише суд.  Вам необхідно  зібрати всі докази та подати їх до суду. Від 06.02.2018 в Україні існують безліч санкцій для тих, хто ухиляється від сплати аліментів (якщо є рішення суду про їх виплату). Однією з таких санкцій є позбавлення права керування,  так як він далекобійник,  і така санкція суттєво вплине на його роботу,  то скоріш за все він буде вчасно виплачувати Вам всі кошти. 

І знову ж таки, аліменти стягуються з офіційного доходу,  тому Вам необхідно  довести в суді,  що чоловік отримує +50 євро

По-перше, Вам потрібно звернутись до роботодавця Вашого чоловіка з вимогою надати довідку, а також до Вашого чоловіка з такою ж вимогою. У Вас повинні бути підтвердні документи щодо цього.

По-друге, Вам потрібно звернутись до суду з позовною заявою про стягнення аліментів та з вимогою до суду щодо здійснення запиту у роботодавця Вашого чоловіка довідки про розмір заробітної плати за останні 6 місяців.

По-третє, після отримання рішення на Вашу користь, взяти виконавчий лист в суді, який прийняв рішення на Вашу користь та звернутись до відповідного відділу виконавчої служби з цим листом та заявою про відкриття виконавчого провадження.

По-четверте, можете спокійно отримувати аліменти на утримання Вашої дитини, які будуть приходити на Ваш рахунок, номер якого Ви вкажете у відповідній заяві до виконавчої служби.

Советую Вам подавать иск в суд на максимально возможную фиксированную суму а Ваш муж потом пусть сам доказывает что он не в состоянии столько платить. Это будет на много быстее и надежнее нежели заказывать и ждать справки. Более того если он работает в Польше то на суд не приедет и у Вас увеличиваются шансы выиграть суд.

Здоров'я! Повністю підтримую колегу Дар'ю Блавацьку! Від себе додам, щоб Ви не затягували зі зверненням до суду! Тому що за чинним законодавством аліменти Ви можете стягнути лише за останні три роки, а не за весь період за який не сплачував аліменти Ваш чоловік.

nikita_zhukov@ukr.net

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ