Украина
category

Біометричний паспорт за відсутності прописки

Вопрос № 1691
Біометричний паспорт за відсутності прописки
1 Консультация
Бесплатно

Чи є проблемою відсутність прописки в  внутрішньому паспорті для видачі біометричного ? 

Консультации Советников

Закордонний паспорт без реєстрації

Український біометричний або звичайний закордонний паспорт оформляється на підставі вашого внутрішнього паспорта громадянина України . Віднедавна , наявність у вас місця прописки стало не обов’язковим. Тобто , якщо з якихось причин людина анулював свою попередню прописку , а новий штамп про нову прописку ще не встиг поставити , він має право подавати свої документи на оформлення закордонного паспорта.

Просто в такому випадку , ОВІР буде надсилати запит за місцем його попередньої прописки. Віднедавна, в Києві закордонний паспорт можуть оформити люди з будь пропискою на території України , або – при її відсутності . При цьому , на момент подачі документів та оформлення закордонного паспорта , якщо у вас є штамп про прописку – вона повинна бути дійсна, якщо ж людина вже виписався з того місця реєстрації – в паспорті має стояти відповідний штамп про ануляцію місця реєстрації.

У зв’язку з цим , запит буде надсилатися за нині чинним місцем реєстрації , або ж – по попередньому. У разі , якщо на запит ВВІРу доведеться не ствердну відповідь з вашого нинішнього або попереднього місця прописки – вам не видадуть закордонний паспорт. Іноді , навіть за наявності прописки , можуть виникнути деякі проблеми , в основному в тому випадку – якщо ви тільки недавно прописалися за новою адресою.

Це трапляється з причини того , що в головну базу дані можуть вноситися строком до півроку. Тому , якщо ви недавно прописалися , то рекомендовано , перед тим , як подавати документи на закордонний паспорт , з місця вашої нової прописки взяти так звану форму 3 – це копія вашої будинкової книги , завірена печаткою та підписом паспортиста , яка підтверджує вашу нову прописку.

Громадяни , які мають вид на проживання в Україні – не можуть оформити український закордонний паспорт , так як , як уже згадувалося вище – підставою для цього є саме паспорт громадянина України , а не вид на проживання в Україні . Так що , з цим питанням іноземцям потрібно звертатися в посольство своєї країни.

(http://documenti.kiev.ua/ua/zagranpasport-bez-registratsii/)

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ