Украина
category

Оформлення паю через суд

Вопрос № 1714
Оформлення паю через суд
3 консультации
Бесплатно

Добрий день, я до 6 міс після смерті матері зверн до нотаріуса і таким чином маю право на спадщину, я в сімї один спадкоємець, тато теж покійний. Для переоформлення материного паю, мені нотаріус нарахував 8000 грн(2 акти рілля та пасовища), а також запропонував МОЖЛИВО дешевший варіант оформ паю через суд. Пояснив, що суд забирає 1% від щцін варт землі+ послуги адвоката. Чи вірно це і як ця процедура відбувається ( кадастрові номери на актах присутні, а чи відображені в заг реєєстрі буду провіряти на вказаному вами сайті)

Консультации Советников

Я незнаю что там насчитал нотариус но если вы завели наследственное дело надо делать до конца процедуру перезвоните я вам расскажу как?телефони для обслуговування клієнтів:

(050) 385 83 55

(073) 213 76 27

(097) 203 76 19

Вітаю

Суд вам вийде дорожче та довше за часом. Крім того для того щоб звернутись до суду необхідно щоб ваші права були порушені (наприклад постанова про відмову у вчиненні нотаріальних дій). 

Доброго ранку, Оксано!

Зверніться до державного нотаріусу. Приватні нотаріуси не дуже люблять спадкові справи та дуже часто вимагають здійснювати зовсім не потрібні дії.

У державного нотаріусу Ви сплачуєте тільки офіційні платежі.

Державний нотаріус має бути за останнім місцем проживання/реєстрації спадкодавця.

З Повагою, Ірина!

Реклама
Мой ответ