Украина
category

як підтвердити відсутність родинних відносин

Вопрос № 1734
як підтвердити відсутність родинних відносин
2 консультации
Бесплатно

доброго дня!

Я зараз оформляю спадщину після бабусі. Подала  в 6-місячний строк заяву до нотаріуса. Але на момент смерті разом з бабусею проживав ще один чоловік, який не є їй родичем. нотаріус просить надати підтвердження того, що це не спадкоємець. але цей чоловік народився в Іркутську і у нього немає свідоцтва про народження. що мені робити? чи справді єдиний варіант, це щоб нотаріус подав запит в Іркутськ. але це займе багато часу. чи є інший вихід? можливо, цей чоловік може сам подати якусь заяву до нотаріуса, що він не є родичем?

дякую!

Консультации Советников

Юлія, ця людина проживала з Вашею бабусею однією родиною? Якщо так, то скільки років.

Якщо однією родиною, він має право претендувати на спадщину.

Якщо він не претендує, то може просто до нотаріуса надати заяву, що він не претендує на спадщину та все. В такому випадку нічого підтверджувати не потрібно.

Раджу звертатись до державного нотаріуса в таких справах. 

З Повагою, Ірина.

Вітаю.

На мою думку заяви від даної особи буде достатньо, однак тут головне щоб цієї заяви було достатньо нотаріусу. Також можна звернутись до суду та встановити факт, що має юридичне значення, однак це також час і кошти. На мою думку краще робити запит до Іркутська. Ви все одно прийняли спадщину і фактично є власником, але щоб стати юридично треба отримати свідоцтво на будинок (терміну протягом якого ви повинні отримати свідоцтво законом не встановлено)

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ