Украина
category

Чи можу я стати на біржу праці?

Вопрос № 1750
Чи можу я стати на біржу праці?
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Я пропрацювала три місяці і зараз звільнена за власним бажанням. Чи можу я стати на біржу праці?

Консультации Советников

Доброго вечора! Так, Ви можете звернутися до центру зайнятості.

Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення", а саме:

Стаття 9. Право особи на соціальний захист у разі настання безробіття

1. Кожен має право на соціальний захист у разі настання безробіття, що реалізується шляхом:

1) участі в загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні на випадок безробіття, яке передбачає матеріальне забезпечення на випадок безробіття;

2) надання безоплатних соціальних послуг, зокрема, інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації з урахуванням попиту на ринку праці, сприяння у працевлаштуванні, зокрема, шляхом фінансової підтримки самозайнятості та реалізації підприємницької ініціативи відповідно до законодавства;

3) надання особливих гарантій працівникам, які втратили роботу у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці;

4) надання додаткової гарантії зайнятості окремим категоріям населення, які не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці.

Реклама
Мой ответ