Украина
category

Выехать на отдых в Лиссабон без родителей

Вопрос № 1768
Выехать на отдых в Лиссабон без родителей
1 Консультация
Бесплатно

Здрастуйте. Мне 17 лет, я хочу выехать на отдых в Лиссабон без родителей. У меня есть загранпаспорт. Мне нужна нотариальные доверенность от родителей?

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

(http://old.minjust.gov.ua/33300)

Ні, Вам не потрібний дозвіл від батьків

Реклама
Мой ответ