Украина
category

Приватизация дома

Вопрос № 177
Приватизация дома
2 консультации
Бесплатно

Здравствуйте. Мы живем с бабушкой в доме, в который её поселили еще при работе на местном заводе (дом и участок принадлежит заводу, насколько я понимаю. Они платят за бабушку часть комуналки, + я плачу за себя полноценную часть). Сейчас стал вопрос приватизации участка и дома. Все документы оформлены на бабушку. Хотим начинать делать полноценный ремонт, но не знаем, что будет с домом и участком в будущем. Хотел поинтересоваться, можем ли мы приватизировать данный участок, дом, и что нам для этого нужно? Спасибо. Александр, Харьков.

Консультации Советников

Приватизація здійснюється шляхом безоплатної передачі громадянам квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках з розрахунку санітарної норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю.

Згідно ст.8 Приватизація державного житлового фонду здійснюється уповноваженими на це органами, створеними місцевою державною адміністрацією, та органами місцевого самоврядування, державними підприємствами, організаціями, установами, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд.

Передача квартир (будинків) у власність громадян здійснюється на підставі рішень відповідних органів приватизації, що приймаються не пізніше місяця з дня одержання заяви громадянина.

Тобто, Вам потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування за приватизацією будинку. 

Здравствуйте. В первую очередь вам нужно найти ордер на вселение, который должна была получать ваша бабушка для вселения и прописки в этом дом. С которым потом и обращаться в органы местного самоуправления.

Остальная информация по 0956903536.

Реклама
Мой ответ