Украина
category

Реєстрація місця проживання

Вопрос № 1787
Реєстрація місця проживання
1 Консультация
Бесплатно

Чи можна зареєструвати місце проживання  дитин 7 років  за свідоцтвом РФ,мати громадянка УКраїни (реєстрація місця проживання Україна), а батько громадянин РФ? Якщо так, то який порядок реєстрації?

Консультации Советников

Вітаю.

Місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я, в якому вона проживає.

Місцем проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я тощо, в якому вона проживає, якщо інше місце проживання не встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами, опікуном) або організацією, яка виконує щодо неї функції опікуна. У разі спору місце проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років визначається органом опіки та піклування або судом.

Тобто не обов'язково реєструвати місце проживання дитини.  Проблем з свідоцтвом РФ не має виникнути, більш детально Вам допоможуть так звані паспортні столи. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ