Украина
category

Чи може дівчина виїхати в Польщу сама?

Вопрос № 1794
Чи може дівчина виїхати в Польщу сама?
2 консультации
Бесплатно

Скажи будь ласка, дівчині 16років чи може вона по біометричнім паспорті виїхати в Польщу без батьків, тобто сама????

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Добрий день!

Погоджуюсь з колегою, однак, враховуючи те, що виїжджати збирається в Польщу, я раджу мати при собі посвідчену згоду батьків. З України заборонити виїзд не можуть, а на кордоні Польщі можуть не впустити в країну. Там дуже непередбачені робітники.

З Повагою, Ірина!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ