Украина
category

Як рахуються 90 днів?

Вопрос № 1796
Як рахуються 90 днів?
1 Консультация
Бесплатно

Дитина народжена закордоном, отримала біометричний паспорт не в Україні. Тобто, немає печатки про вїзд в країну. Як рахуються 90 днів? Прошу подати номер статті з кодексу, для підтвердження на прикордонному контролю.

Консультации Советников

1. Громадяни держав з безвізовим порядком в’їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більше ніж 90 днів протягом 180 днів, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України.

2. Обчислення дозволеного іноземцю, який є громадянином держави з безвізовим порядком в’їзду (далі - іноземець), строку перебування на території України здійснюють посадові особи Державної прикордонної служби України (далі - Держприкордонслужби) та Державної міграційної служби України (далі - ДМС) в межах повноважень, визначених законодавством України.

3. Під час в’їзду іноземця на територію України обчислення дозволеного йому строку перебування здійснює посадова особа Держприкордонслужби в пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України шляхом відрахування від дня фактичного в’їзду 180 днів назад. Іноземець не порушив зазначений строк, якщо в межах цього 180-денного періоду він перебував на території України не більше 90 днів. - Вказані норми та правила передбачені:

НаказомМіністерства внутрішніх справ України від20.07.2015 № 884 Який Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 серпня 2015 р. за № 944/27389

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ