Украина
category

Зняли оплату з картки, але відмовляються це визнавати

Вопрос № 1810
Зняли оплату з картки, але відмовляються це визнавати
2 консультации
50 грн.

У магазинчику розраховувався карткою, їх термінал з невідомих мені причин не відобразив проходження оплати. Однак в банку кошти було зписано. Є роздруківка операцій банкових, де чітко видно, що оплата пройшла. В магазині відмовляються повертати кошти, товару не було отримано. Сума незначна, але сама ситуація вкрайн неприємна, особливо манера поводження персоналу. Куди можна звернутися щоб магазин повернув кошти і поніс якусь відповідальність? 

Консультации Советников

Ответ оплачен: 25 грн.

Добрий день.

Ви праві та магазин повинен повернути кошти.

Правовою підставою для поверення коштів є ст. 1212 Цивільного кодексу. 

Особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов'язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов'язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/paran56...

Щоб повернути кошти можна звернутись.

  • Листом до юр. особи, яка отримала кошти. Може спрацювати, якщо лист прочитає керівник.
  • Листом до Держпродспоживслужби для проведення перевірки по цьому факту.
  • З позовом до суду.

В листах необхідно описати ситуацію та обовязково зазначити, що товар не отримали та додати копію виписку за рахунку або інших доказ списання коштів.

05.05.18 16:08
Дмитро

Дякую.

Ответ оплачен: 25 грн.

Добрый день! Пишите официальное письмо-претензию на магазин в 2х экземплярах ( на одном - вашем экз.пусть простявят печать и должность того кто принял с датой), приложите выписку банковскую. Так же укажите в письме пусть просмотрят камеры, о том, что Вы товар не получили.Откажутся принимать, отправляйте почтой с описью вложения и обратным уведомлением.Далее на Спожив службу такое же письмо и приложите доказательства того, что Вы в магазин тоже обращались (письмо, опись.) Судиться из-за 50 грн не вижу смысла, и дороже будет.

05.05.18 16:08
Дмитро

Дякую за пораду. За 50 грн справді не варто, але й попускати рагулізм - теж неправильно. 

05.05.18 19:23

Согласна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ