Украина
category

Вчителю хочуть винести догану

Вопрос № 1817
Вчителю хочуть винести догану
1 Консультация
Бесплатно

На перерві сталася травма пошкодження звязок ноги під час спуску зі сходів Тепер хочуть вчителю винести догану хоча батьки притензій не мають Як захистити вчителя?

Консультации Советников

Доброго дня, Людмило! Догана - це вид дисциплінарного стягнення який може бути застосований адміністрацією школи (Директором) протягом 1 місяця з дня виявлення проступку, але не пізніше 6 місяців з дня його вчинення. 

Догана для вчителя свідчить про те, що до зняття дисц. стягнення (як правило протягом року, або раніше за сумлінність у праці) вона не буде отримувати жодних заохочень, в т.ч. не зможе отримувати премії, а для вчителя це суттєва стаття доходу наскільки мені відомо. 

Проступком в даних відносинах є порушення норм трудового розпорядку або трудової дисципліни. В Вашій ситуації, перш за все, потрібно з'ясувати чи мали вони місце. Чи мала можливість вчитель запобігти настанню травматизму дитини чи це неналежне (аварійне) утримання сходів адміністрацією школи, слизька або мокра підлога без попереджувальних позначок, тощо. Те, що батьки не мають претензій до догани відношення не має. Це свідчить тільки про те, що батьки не звертатимуться до правоохоронних органів з претензіями до адміністрації школи щодо травматизму дитини. Тож, для вивчення ситуації та надання консультації за подією Ви можете звертатись в приватному порядку. 

Мої контакти є в профілі.   

Реклама
Мой ответ