Украина
category

Невступление в наследство

Вопрос № 1833
Невступление в наследство
1 Консультация
Бесплатно

Добрый вечер, подскажите брат на момент смерти мамы прописан с ней,но давно не проживает. Если подтвердить этот факт, может это быть причиной для не вступления в наследство или он в любом случае считается принявшим. Спасибо

Консультации Советников

Добрий день!

Спочатку необхідно зрозуміти, чи закінчився строк для прийняття спадщини та чи звертався він до нотаріуса чи до сільської ради щодо прийняття спадщини.

Якщо заяви не подавалася, тоді він формально не прийняв спадщини.Можете звернутися до суду щодо встановлення фактів (факту) не проживання за вказаною адресою, але це не позбавляє його оскаржити дане рішення.

Для прийняття спадщини необхідно звернутися до нотаріуса за місцем знаходженням майна (наприклад районного нотаріуса, якщо майно знаходиться в населеному пункті цього району), або до сільської ради, якщо в населеному пункті відсутній нотаріус, а також в районі, в якому знаходиться майно). Якщо заяви не подано протягом 6 місяців, з дати смерті спадкодавця, до нотаріуса чи до сільської ради, вважається, що спадщина не прийнята.

Сподіваюсь, що Вам допоміг! 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ