Украина
category

Чи можуть забрати в армію якщо навчаюсь другий раз у ліцеї?

Вопрос № 189
Чи можуть забрати в армію якщо навчаюсь другий раз у ліцеї?
1 Консультация
Бесплатно

доброго дня! мені ще навчатись пів року і чи можуть мене забрати цього призиву? дякую

Консультации Советников

Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону, зокрема, для здобуття освіти.

Згідно ч. 8 ст. 17 вищевказаного Закону, відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу.

Варто зазначити, що відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання.

Отже, якщо Ви після отримання атестату про закінчення загальноосвітнього закладу повторно вступите до такого ж навчального закладу, Ваше право на відстрочку втратить силу.

Тому, раджу Вам, після закінчення ліцею вступити до вищого навчального закладу на денну форму навчання, для отримання відстрочки на період навчання.

Крім того, Ви маєте можливість вступити на військову кафедру (факультет), для здобуття військово-облікової спеціальності та первинного військового офіцерського звання, після здобуття якого Ви звільняєтесь від призову на строкову військову службу.

Реклама
Мой ответ