Украина
category

Tanya

Вопрос № 1891
Tanya
11 консультаций
50 грн.

Чи вплине адміністативна судимість батька (ст. 51) в подальшому на дитину ( при вступі до навчального закладу, працевлаштуванні, виїзді за кордон) ?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 4 грн.

нет

Ответ оплачен: 4 грн.
  • Доброго дня, адміністративна відповідальність спливає через рік після винесення рішення,  тобто через рік вважається,  що її не було.  Єдине,  що якщо ще одне порушення цієї статті просто продовжить даний строк.   Дане питання ніяк не впливає на дитину та її рішення вчитися за кордоном) 
Ответ оплачен: 4 грн.

Ні. Не вплине.

Додатково маю зазначити, що відповідно до ст. 39 КпАП України встановлено, в разі, якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.

Таким чином, якщо батько не вчинив більше адміністративного правопорушення протягом зазначеного строку, то він вважається таким, що не притягався до адміністративної відповідальності.

Тому хвилюватися не потрібно.

Ответ оплачен: 4 грн.

Доброго дня. 

Судимість - суто кримінально правове явище. За рамками кримінального права виникнути й існувати вона не може. 

Притягнення особи до адміністративної відповідальності  і застосування до неї адміністративних санкцій не призводить до таких наслідків, як судимість , що в подальшому проявляється в певних обмеженнях її правосуб‘єктності ( наприклад  вільний виїзд за межі України) . 

Через рік  Ваш чоловік буде визнаватись таким, що не був підданий адміністративному стягненню. 

Тому не варто хвилюватись з цього приводу :) 

Ответ оплачен: 4 грн.

Такого понятия как административная судимость не существует. Привлечение к административной ответственности ни как не влияет на права ребёнка, так как дети не несут ответственности за действия родителей. 

Ответ оплачен: 4 грн.

Добрий день.

Судимість - це понятт, яке має місце виключно за кримінальні правопорушення.

Що стосується адміністративної відповідальності, то протягом року, з моменту винесення рішення, особа є такою, що притягнута до адміністративної відповідальності. Після спливу цього року, вона буде вважатися такою, що не притягалась.

Ця відповідальність жодним чином не впливає. Має значення лише для кваліфікації повторності. Якщо особа протягом цього року скоїть правопорушення, то відповідальність збільшиться.

У вашому є випадку, хвилюватися не треба

Ответ оплачен: 4 грн.

Вітаю.

Дійсно за законом ніяким чином така відповідальність батька не може впливати на життя дитини.

Однак знаю про деякі випадки коли батьків осіб, які вступали до університетів внутрішніх справи перевіряли на наявність притягнення як до адміністративної відповідальності так і до кримінальної.

Ответ оплачен: 4 грн.

здоров'я! цілковито підтримую колегу Єлізавету Тарабаку, хоча такі перевірки і законність не мають нічого спільного! Це відлуння СРСР, коли чинуші повинні були мати "чисту анкетку".

Ответ оплачен: 4 грн.

Добрий день!

Ні, не впливає. Але дивлячись куди буде поступати.  Якщо не захочуть приймати в університет, можуть "докопатись".

Ответ оплачен: 4 грн.

Добрий вечір!

Повністю погоджуюсь з колегами, адміністративної судомості немає, і вона не може впливати на дитину. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг! 

Ответ оплачен: 4 грн.

Вітаю! Як вже повідомили колеги адміністративної судимості не існує. Є лише відповідальність.Адмін. притягнення чи відповідальність батьків не впливає на працевлаштування, навчання дітей. 

Але існують вимоги при влаштуванні на работу в держ.органі та органи місцевого самоврядування, де в автобіографії повинно зазначатися наявність або відсутність притягнення до відповідальності, але не адмінінстративної, а кримінальної. 

Тобто, наявна адмін.відповідальність не впливає на дитину

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ