Украина
category

Чи потрібно вносити зміни до державного акту?

Вопрос № 1954
Чи потрібно вносити зміни до державного акту?
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! В мене є державний акт на право власності на земельну ділянку (прибудинкова територія) від 30.05.2007р. В ньому є кадастровий номер, але виявилось, що під цим номером в Державному земельному кадастрі зареєстровано іншу ділянку. Замовивши нову технічну документацію , отримали витяг з державного земельного кадастру від 06.06.2018р, але кадастровий номер в ньому не відповідає номеру в державному акті від 30.05.2007р. і площа при вимірюванні на 0,0003 менша. Чи потрібно вносити зміни до державного акту, щоб все відповідало новому Витягу , так як ми плануємо продавати будинок з прибудинковою територією..

Консультации Советников

Добрий вечір!

Так, але Ви вказали, що на даній земельній ділянці знаходиться будинок, необхідно підняти технічний паспорт на даний будинок, для з'ясування на якій же земельній ділянці знаходиться Ваш будинок. Тому що, як в технічному паспорті на будинок буде інша земельна ділянка, тоді може виникнути питання, а чи належить Вам даний будинок і земельна ділянка Вам. Ви можете звернутися до відділу держгеокадастру для з'ясування даного питання, або за наявності кадастрового номеру за певну плату зробити витяг з Публічної кадастрової карти України.

Перевірте адреси земельної ділянки з новим кадастровим номером та свідоцтвом права власності на будинок, чи знаходяться вони за тією ж адресою. Можете також дізнатися інформацію, чому в державному акті один кадастровий номер а у витязі інший та щей з меншою площею. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Реклама
Мой ответ