Украина
category

Відпрацювання медиків

Вопрос № 1984
Відпрацювання медиків
1 Консультация
Бесплатно

Чи маю я відпрацьовувати,якщоя закінчила університет в 2016 році?(зараз закінчую 2 рікінтернатурт,а з серпня на роботу)?

Консультации Советников

Стаття 64. ЗУ "Про вищу освіту"

1. Випускники закладів вищої освіти вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим Законом. Заклади вищої освіти не зобов’язані здійснювати працевлаштування випускників.

2. Держава у співпраці з роботодавцями забезпечує створення умов для реалізації випускниками закладів вищої освіти права на працю, гарантує створення рівних можливостей для вибору місця роботи, виду трудової діяльності з урахуванням здобутої вищої освіти та суспільних потреб.

3. Випускники вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових інститутів як підрозділів закладів вищої освіти з числа військовослужбовців (осіб начальницького складу) направляються для подальшого проходження служби відповідно до законодавства.

4. Випускникам вищих медичних і педагогічних навчальних закладів, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу, держава відповідно до законодавства забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Чтобы понимать должны ли Вы отрабатывать вспоминайте подписывали ли Вы контракт на отработку при поступлении. В целом вспоминайте какие документы подписывали при поступлении. Такой контракт подсовывают студентам бюджетникам. Если подписывали, то да - должны отрабатывать.

Реклама
Мой ответ