Украина
category

Пересечение границы

Вопрос № 2004
Пересечение границы
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте. Скажите, может ли 16-летний ребенок сам(или с совершеннолетним братом) пересечь границу Украина-Россия и обратно, какие документы нужны?

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Реклама
Мой ответ