Украина
category

Виїхати до Туреччини в 16 років з тіткою?

Вопрос № 2011
Виїхати до Туреччини в 16 років з тіткою?
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня, скажіть будь ласка чи можливо виїхати за кордон (до Туреччини) на відпочинок в 16 років без батьків (з тіткою)??і що для цього потрібно?

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Таким чином вам потрібний паспорт громадянина України для виїзду за кордон 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ