Украина
category

Виїзд за кордон після 16 років

Вопрос № 2051
Виїзд за кордон після 16 років
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день. Мені 17 років. Хочу виїхати за кордон. Батьки розлучені. Проживаю з мамою. Оскільки ні батько, ні мати зі мною поїхати не можуть, їду сама. Чи потрібен мені дозвіл для самостійного виїзду за кордон? 

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ