Украина
category

Чи потрібне доручення від батьків при перетинанні кордону?

Вопрос № 2065
Чи потрібне доручення від батьків при перетинанні кордону?
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Мені 17 років і я планую навчатись за кордоном. Чи потрібне мені якесь доручення від батьків, коли перетинатиму кордон чи я можу самостійно в'їхати?

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ