Украина
category

Правила оформлення субсидії

Вопрос № 2068
Правила оформлення субсидії
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня.

Дуже потрібна допомога спеціаліста.

Цікавить момент заповнення декларації на субсидію в наступному випадку.

Субсидію оформляє жінка вдова (Житомирська обл, Чуднівський р-н) .

В її квартирі, окрім неї, зареєстровано сина, однак він там не проживає вже більше 15 років.

Син з своєю сімєю(жінка і діти) проживають в Закарпатській області і наймають житло.

Син надав матері довідку з місця роботи про те, що він дійсно працює на заводі в Закарпатській обл. вже більше 9 років.

По місцю оформлення субсидії у матері вимагають ще паспортні дані та реєстраційний номер жінки сина. В разі ненадання такої інформації заявляють про відмову у субсидії.

Наскільки правомірні такі дії з боку персоналу?

І чи дійсно потрібно надавати ці дані, адже ні син ні його дружина не є членами даного домогосподарства (не проживають в тій квартирі і не мають ніяких економічних відносин до неї)?

Спасибі

З повагою

Олександр

Консультации Советников

Доброго дня. Положенням про порядок призначення житлових субсидій від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329), а саме пунктом 13 передбачено наступне:Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи - за фактичним місцем проживання):

заяву про призначення житлової субсидії за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - заява);

декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - декларація);

довідки про доходи - у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру;

договір найму (оренди) житла (у разі наявності). Витребування інших додаткових документів повинно бути обгрунтовано на законодавчому рівні, у випадку відсутності належного правового обгрунтування такі запити на додаткові документи є незаконними. З повагою, Блавацька Д. А.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ