Украина
category

Побачення з дитиною

Вопрос № 207
Побачення з дитиною
1 Консультация
Бесплатно

Чоловік з жінкою разом не проживають, але не розлучені. В них є дитина віком 1,5 роки. Жінка жодного разу не дала чоловікові можливості поспілкуватися з дитиною за ці 1,5 роки. Тепер жінка подала позов до суду про стягнення аліментів. Чи має право чоловік подати зустрічний позов про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо від неї?

Консультации Советников

Добрий день, Юлія! Згідно ст. 123 ЦК України Відповідач має право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті. Зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову.

В будь-якому випадку Відповідач має право подати зустрічний позов, а суддя на свій розсуд виносить свою Ухвалу чи об'єднувати зустрічний позов з первісним, чи розглядати в іншому проваджені. З повагою, Яблокова Леся.   

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ