Украина
category

Відмічатися в поліції на обліку

Вопрос № 2071
Відмічатися в поліції на обліку
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Скільки разів на місяць 15 річна дитина повинна відмічатися в поліції будучи на обліку. дякую

Консультации Советников

Вітаю! 

Наглядова пробація - це здійснення наглядових та соціально-виховних заходів щодо засуджених до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, осіб, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, а також направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів.

Порядок здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими затверджується центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері пробації. (ст. 10 ЗУ "Про пробацію") Порядок організації проходження пробаційної програми тут - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0483-18

Пробація щодо неповнолітніх здійснюється органом пробації спільно з органами і службами у справах дітей, спеціальними установами та закладами, що здійснюють їх соціальний захист і профілактику правопорушень.

Орган пробації сприяє залученню засуджених неповнолітніх до навчання та здобуттю ними повної загальної середньої освіти.

Соціально-виховна робота із засудженими неповнолітніми може проводитися із залученням батьків або їхніх законних представників.

Орган пробації спільно з центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері соціальної політики, забезпечує реалізацію пробаційних програм щодо неповнолітніх осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням. (ст. 11 "Про пробацію").  

Тепер доступно: графік відвідування йому повідомить його куратор (зазвичай раз на місяць). Куратора він має змогу дізнатись у секторі поліції зі справ неповнолітніх, куди він іде разом з копією Вироку та паспортом. Всю необхідну інформацію, в. т.ч. графік відвідувань, йому буде повідомлено на місці. 

Будуть питання звертайтесь! 

Мій номер 073-422-94-08

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ