Украина
category

Додаткова оплачувана відпустка при навчанні в аспірантурі

Вопрос № 212
Додаткова оплачувана відпустка при навчанні в аспірантурі
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день. Підскажіть будь ласка, якщо я навчаюсь в аспірантурі на заочній формі, можу я взяти додаткову оплачувану відпустку 1 місяць (невраховуючи відпустки на сесію)? Якщо так, яка процедура оформлення?

Консультации Советников

Доброго дня. Розділ III Закону України "Про відпустки" передбачає ряд додаткових відпусток у зв’язку з навчанням. А саме цей Закон передбачає надання додаткової відпустки у зв’язку з навчанням у середніх навчальних закладах, професійно-технічних навчальних закладах, у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти, аспірантурі, у зв’язку з профспілковим навчанням. Так, працівникам, які здобувають загальну середню освіту в середніх загальноосвітніх вечірніх (змінних) школах, класах, групах з очною, заочною формами навчання при загальноосвітніх школах, надається додаткова оплачувана відпустка на період складання перевідних іспитів в основній та старшій школах (від 4 до 6 календарних днів); на період випускних іспитів (в основній школі – 10 календарних днів; в старшій школі – 23 календарних дні).

Додаткова оплачувана відпустка для підготовки та складання іспитів загальною тривалістю 35 календарних днів протягом навчального року надається працівникам, які успішно навчаються на вечірніх відділеннях професійно-технічних навчальних закладів.

Також статтею 15 Закону України "Про відпустки" передбачено надання працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва, додаткових оплачуваних відпусток при навчанні у вищих навчальних закладах відповідного рівня акредитації.

Слід зазначити, що на час додаткових відпусток у зв’язку з навчанням, за працівниками за основним місцем роботи зберігається середня заробітна плата.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ