Украина
category

Вернуть деньги за телефон

Вопрос № 216
Вернуть деньги за телефон
1 Консультация
Бесплатно

сломался телефон и я отнес в магазин 05,01, по гарантии,мы составили акт приема и там было написано проверка 14 дней,прошло 18 дней я обратился в магазин где мой телефон,они ответели что деталь прийдет только 30 числа ,мне в магазине сказали что я могу написать заявления чтоб вернули деньги на не выполнения договора .и я написал мне вернут деньги?

Консультации Советников

Доброго дня!

Ваше питання лежить у площині захисту прав споживачів.

Так, відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів" :

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця),  в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

  • 1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
  • 2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

За наявності товару вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом чотирнадцяти днів або за домовленістю сторін.

У разі відсутності товару вимога споживача про його заміну підлягає задоволенню у двомісячний строк з моменту подання відповідної заяви.

 При розірванні договору розрахунки із споживачем у разі підвищення ціни на товар провадяться виходячи з його вартості на час пред'явлення відповідної вимоги, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості товару на час купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Таким чином, повернення сплачених коштів за товар неналежної якості - обов'язок магазину. Слідкуйте уважно за строками, і у випадку ігнорування Ваших законних вимог чи будь - якого іншого порушення зверніться за консультацією до юриста. Можливий варіант із судовим захистом у зв'язку з невиконанням ЗУ "про захист прав споживачів" 

Для більш детальної консультації: 063 62 44 894, kostjukw@mail.ru

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ