Украина
category

Субсидія

Вопрос № 217
Субсидія
1 Консультация
Бесплатно

Багатоквартирний будинок знаходиться на балансі ТОВ (був переданий на її баланс після завершення будівництва, та введення в експлуатацію). Встановлена кришна котельня, яка подає тепло на кожну квартиру. Кожен власник квартири розраховується за тепло згідно використаної теплової енергії відповідно до лічильника, які встановлені на кожну квартиру. Розрахунок за електричну енергію відбувається за єдиним лічильником на будинок (кожен сплачує свою частину відповідно до свого лічильника, але договір у ТОВ укладений на один загальний лічильник), так само і за воду. ТОВ самостійно визначає розрахунки, обґрунтування не надає. Тобто у мешканців будинку нема окремих договорів з постачальниками послуг (газу, електроенергії, води, сміття і т.д.). Всі платежі робимо на ТОВ. Питання: яким чином у даному випадку оформлюється субсидія? Як домогтися згоди ТОВ на укладення окремих договорів з постачальними організаціями? Офіційні листи їм не доходять.

Консультации Советников

Доброго дня. 

Перш за все необхідно звернути увагу на той факт, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям багатоквартирних будинків..." № 860, надається право громадянам, незалежно від того, хто є утримувачем їхнього будинку, одержувати субсидії та пільги на утримання житла.

Іншими словами, процедура оформлення та надання субсидій для всіх громадян України однакова і не залежить від того, яка організація є балансоутримувачем будинку, в якому вони проживають.

Тому для отримання субсидії Вам необхідно буде звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Необхідні документи (заява та декларація) до органу праці та соціального захисту населення можна надіслати поштою.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ