Украина
category

Земельний

Вопрос № 2171
Земельний
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дняю Скажіть будь ласка чи мае право міська рада по моій земельні ділянці (земельний пай) прокладати трубопровод від водоканала до іншого села мае йти вода?Велике дякую!

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 404 ЦК України. Право користування чужою земельною ділянкою або іншим нерухомим майном

1. Право користування чужою земельною ділянкою або іншим нерухомим майном полягає у можливості проходу, проїзду через чужу земельну ділянку, прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку і трубопроводів, забезпечення водопостачання, меліорації тощо.

2. Особа має право вимагати від власника (володільця) сусідньої земельної ділянки, а в разі необхідності - від власника (володільця) іншої земельної ділянки надання земельного сервітуту.

3. Право користування чужим майном може бути встановлено щодо іншого нерухомого майна (будівлі, споруди тощо).

Реклама
Мой ответ