Украина
category

Транспорт

Вопрос № 2173
Транспорт
6 консультаций
50 грн.

Я зараз їду в маршрутці...сів на останньому ряді....відкрив люк повністю для хорошої вентиляції ( пасажири не проти)....згодом зайшов мужчина котрий цей люк закрив (сказав що йому дує)....я попросив його пересісти на передні місця( були вільні!) Тому що там менше дує на що мужчина відреагував похамське і не дозволив відкрити люк назад....при закритому люці мені дуже погано...скажіть чи можу я написати на цього мужчину якусь заяву про відшкодування моральних збитків?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 8 грн.

Доброго дня. Нажаль, ні. Громадський транспорт є засобом загального користування. А отже, дана особа своїми діями вам жодної шкоди не завдала, тим паче збитків.

З повагою,

Жуков Микита

Ответ оплачен: 8 грн.

Доброго дня. Погоджуюсь зі своїм колегою, ніякої відповідальності він не понесе.До того ж  Ви не знаєте його ім'я і необхідні дані, для того, щоб написати скаргу.

Ответ оплачен: 8 грн.

Добрий вечір!

Нажаль, дії мужчини, який не давав Вам відкрити люк, Ви оскаржувати ніяким чином не зможете.

Як вже Вам сказали колеги, це громадський транспорт. Якщо б він палив, або розпивав алкогольні напої, був в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння, ображав би Вас тощо, тоді ще можна було б говорити про адміністративну відповідальність, до якої може притягнути поліція.

За те, що він просто закривав люк – ні. Крім того, щоб прид»явити вимоги щодо стягнення моральної або матеріальної шкоди, треба знати установчі данні людини.

Можна просто плюнути йому в спину та отримати моральне задоволення (але так, щоб він не помітив ;) )

З Повагою, Ірина! 

Ответ оплачен: 8 грн.

Здоров'я! Погоджуюсь з колегою Іриною Цалцалко.До її коментаря додати нічого.Від себе ж додам дружню пораду. Виходячи з Вашої необізнаності, та коментаря, Ви досить юного віку, так от на майбутнє, щоб зберегти своє здоров'я і гарний вид, не зв'язуйтесь з подібними елементами, які так і шукають конфлікт! Таких особистостей, нажаль в наш час, розвелось більш ніж занадто і треба бути доволі обережним, щоб не позбавити себе майбутнього! Їм загалом, втрачати нічого, і воля їм не потрібна...Це так, батьківська порада, а Ви самі приймайте рішення.

Ответ оплачен: 8 грн.

Існує дуже цікава юридична приказка "Наші права закінчуються там, де починаються права іншої особи". Так, дійсно, Ваша ситуація цікава. Але у даному випадку говорити про якесь відшкодування моральної та матеріальної шкоди важко. От якби Вам стало через закритість люка зле, то в такому випадку Ви, звичайно мали б право звертатись за відшкодуванням шкоди як моральної так і матеріальної, та і не до пасажира, а до перевізника, тому що саме перевізник зобов`язаний забезпечити комфортні та безпечні умови перевезення пасажирів.

Ответ оплачен: 8 грн.

Вітаю.

Від себе додам наступне: говоріть що вам стало погано (запаморочення) тому ви так відкрили люк. Стане краще закриєте. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ