Украина
category

Поділ квартири при розлучені

Вопрос № 2185
Поділ квартири при розлучені
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня, цікавить поділ квартири при розлучені, власниками є чоловік і жінка по 50%, чи можна вказати в позовній заяві, що наприклад гараж, машина залишається за чоловіком, а квартира за жінкою (в сімї ще є 2 дітей).Дякую, взажіть, будь ласка статтю на яку можна спертись.

Консультации Советников

Гараж та машина також була придбана у період шлюбу та є спільною сумічною власністю? 

Якщо так, то Ви маєте право зазначити про свій варіант поділу спільного майна в прохальній частині позову. Питання поділу спільного сумісного майна регулюється нормами Цивільного та Сімейного кодексів України - ст. 372 ЦК України, ст. 68-71 СК України.

Здравствуйте, Ульяна! 

Я специализируюсь на семейных спорах. Если нужна помощь в оформлении раздела, подготовкой иска или с судебным сопровождением - обращайтесь! Мои контакты в профиле.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ