Украина
category

Оскарження адмін протоколу

Вопрос № 2221
Оскарження адмін протоколу
6 консультаций
60 грн.

В червні 2018 року під час перевірки підприємства співробітниками СБУ були «виявлені» порушення режиму секретності на підприємстві, внаслідок чого був складений протокол про адмін. правопорушення.

Підприємство знаходиться в м. Одеса, а в протоколі зазначено що складання протоколу було в м Київ, та особою було зазначено відсутність свідків.

Протокол складався без присутності особи та без надання пояснень.

У відомстві наголосили, що протокол відправлено до районного суду м. Одеса.

Як краще поступити, скласти позов про скасування протоколу чи почекати засідання та навести свої аргументи щоб суд визнав протокол недійсним.

Дякую.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 60 грн.

Доброго дня. У вашому випадку позов не складається. Справа розглядається у місцевому загальному суді, та саме його рішенням, а не протоколом вас притягають до адміністративної відповідальності.

Тому, необхідно складати заперечення та відслідковувати дату засідання

Якщо вам потрібна допомога у складанні заперечень, звертайтеся.

+380956138235

З повагою,

Жуков Микита

Доброго часу.  Погоджуюсь з колегою. Доповню. Всі свої заперечення і міркування викладати в письмовій формі і подавати через канцелярію суду в строки передбачені законодавством.

Вітаю.

Протокол не оскаржується, як наприклад постанова поліції, оскільки ще не визнано особу винною , в протоколі фіксують факт

Протокол не визнається недійсним

Протокол направляється в суд і суд вирішує винні ви чи ні.

Тобто в обов'язковому порядку в суді треба надати свої пояснення та заперечення. В протоколі має бути зазначено суд і дату засідання

В суді ви маєте довести, що ви не винні, не має складу правопорушення чи відсутні докази правопорушення

Доброго дня! Погоджуюсь із відповідями моїх колег. Лише доповню: якщо протокол про адмінправопорушення направлено до суду, то при розгляді цієї справи про адмінправопорушення діють процесуальні норми. Тобто особа, щодо якої складено протокол про адмінправопорушення, має право подати до суду під час розгляду справи свої пояснення/заперечення до моменту винесення рішення суду по суті справи. А коли рішення вже прийняте, то воно може бути оскаржене у порядку, передбаченому тими ж процесуальними нормами. Маю досвід у цьому напрямку роботи. Для більш детальної консультації та підготовки проектів пояснень/заперечень/скарг звертайтесь за тел. 0961873653

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ