Украина
category

Проблемні сусіди

Вопрос № 2236
Проблемні сусіди
6 консультаций
100 грн.

Переїхали на нову квартиру і стикнулись з такою проблемою. Сусіди по будинку - пара - постійно сваряться, періодично (раз в 1-2 тижні) крики на весь двір, бються шибки на їх балконі - скло летить в загальний двір, зі всією сили бють дверима підїзду. Підскажіть найефективніший спосіб втихомирити сусідів. Які варіанти зі сторони закону та ін?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 30 грн.

Добрий вечір!

Нажаль, в рамках правового поля Ви можете тільки викладати поліцію за порушення громадського порядку, писати заяви в ЖЕК (ОСББ). Останні заяви мало чим допоможуть, але нехай будуть.

А так, тільки поліція.

З Повагою, Ірина! 

Ответ оплачен: 30 грн.

Здоровья! Соглашусь с коллегой. Можно параллельно с вызовом полиции и заявами в ЖЕК написать соответствующее заявление участковому, он по долгу службы, должен, как минимум, провести с ними беседу. При повторном обращении, протокол с направлением  в суд, и штраф! Возможно поможет, если не сдаваться и делать это монотонно и методично. 

Здоровья! Соглашусь с коллегой. Можно параллельно с вызовом полиции и заявами в ЖЕК написать соответствующее заявление участковому, он по долгу службы, должен, как минимум, провести с ними беседу. При повторном обращении, протокол с направлением в суд, и штраф! Возможно поможет, если не сдаваться и делать это монотонно и методично. 

Ответ оплачен: 25 грн.

Відповідно до ст. 9  Правила користування приміщеннями житлових будинків , в житлових будинках в будні з 22:00 до 8:00 заборонено голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, а з 21:00 до 08:00 забороняється проводити ремонтні роботи, що супроводжуються шумом. У святкові та вихідні дні такі роботи проводити взагалі не можна. Хоча, якщо сусіди з прилеглих квартир дали свою згоду, то ремонтувати житло по вихідних та у свята можна.

Відповідальність за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях передбачена ст. 182 кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона не залежить від того чи зазначене правопорушення вчинене власником квартири або ж наймачем.

Такі дії тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 85 до 255 грн) і накладення штрафу на посадових осіб та громадян — суб’єктів господарської діяльності — від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 до 510 грн).

03.10.18 23:40
Maksym

дякую, а хто має накласти штраф - як це все оформити? до кого звертатись?

Ответ оплачен: 15 грн.

У Вашому випадку під час вказаної поведінки сусідів рекомендую викликати на адресу поліцію, написати дільничному офіцеру поліції заяву (більш ефективною буде колективна заява з підписами інших сусідів, яким теж заважають).  

У Вашому випадку під час вказаної поведінки сусідів рекомендую викликати на адресу поліцію, написати дільничному офіцеру поліції заяву (більш ефективною буде колективна заява з підписами інших сусідів, яким теж заважають). 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ