Украина
category

Алименты!

Вопрос № 224
Алименты!
2 консультации
Бесплатно

Добрый день, я в разводе почти 3 года. С момент в развода с мужем бывшим была договоренность что он будет сам покупать ребенку то что ему нужно. Но с пустая год после развода он так и не разу не заплатит и не чего не помогу ребенку. Я подала на алименты. Первый суд и он не пришел, второй суд тоже не прошло и мой иск удовлетворили, он должен был платить по 750 грн в месяц. Прошло еще пол года он все не платил, хотя знал что надо и сколько надо. Я написала заявление в полицию и только после того как следовательница пригрозили тюрмой он выплатил. На тот момент от должен был 12500, отдал часть 2500 и через месяц еще 750. Хо я обещал что за 2 месяца выплатит долг полностью. Ребенка я  ему не даю пока есть не выплатит долг. Теперь он на меня подал в суд. Скажите пожалуйста, что он может от меня отсудить? Что мне нужно говорить на суде и что иметь с собой на суд ? Как это может отразится на ребенке ? Может ли он его у меня забрать ? Безумно волнуюсь, помогите пожалуйста. Заранее спасибо .

Консультации Советников

Добрий день, Кіра! В своєму зверненні Ви не написали з якою позовною заявою звернувся Ваш колишній чоловік і з якими позовними вимогами. На сьогоднішній день є встаносвлений факт ухилення від виконання батьківських обов’язків саме зі сторони колишнього чоловіка, що підтверджується і судовим рішення щодо зобов’язання сплатити аліменти, заявою в поліцію, наявність боргу по аліментам. Тому напишіть будь-ласка, що за позовна заява і які позовні вимоги з метою надання правильної правової оцінки склавшоїся ситуації. З повагою, Яблокова Леся.  

Ви маєте можливість притягнути чоловіка до кримінальної відповідальності за не виплату аліментів, для того щоб відібрати у Вас дитину потрібно мати дуже жорсткі аргументи, наприклад : що ви є неблагополучною, зловживаєте алкоголем, чи вас притягають до кримінальної відповідальності, а також якщо у Вас скрутне матеріальне забезпечення і Ви не маєте можливість отримувати дитину. В усіх інших випадках законодавством України право матері бути з дитиною до 12 років захищено законом, після 12 років у дитини є право додаткового вибору місця проживання.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ